You are here:  / Turystyka i Podróże / Loty na Majorke

Loty na Majorke

Wśród propozycji biur turystycznych bardzo popularnym kierunkiem jest Majorka. Chociaż loty na Majorke można łatwo znaleźć indywidualnie, warto również zapoznać się z propozycjami różnych biur podróży.
Lotnisko Palma de Mallorca to lotnisko znajdujące się na wschód od stolicy wyspy, przyjmuje setki tysiące turystów, którzy właśnie na Majorce chcą wypocząć. Tutaj każdy znajdzie odpowiednią rozrywkę dla siebie. Na wyspie można spokojnie wypocząć i poddać się całej serii rozrywek typu życia nocnego. Można zwiedzić znane i bardzo atrakcyjne zabytki jak również cały pobyt oddać się zabawie. Na Majorce można także wspaniale poleniuchować, aktywnie uprawiać sport i przede wszystkim zachłysnąć się urokiem morza, wysp i plaż.
Majorka jest przede wszystkim wyspą turystyczną, pełną zabytkowych miejsc i miejsc czynnego uprawiania sportu jak i miejsc zwykłego plażowania. Jest tam zawsze zagwarantowane słońce i piękna pogoda i czyste, lazurowo – błękitne morze i oczywiście atrakcyjny i ciekawy wypoczynek dla wszystkich.