You are here:  / Turystyka i Podróże / Loty z Gdańska

Loty z Gdańska

Podróż po niebie

Polska to ciekawy obiekt dla turystów. Wakacje nad polskim morzem nie należą do tanich. Ceny zaczynają być zbliżone do tych, które obowiązują za granicą. Polska ma lotniska w większych miastach co daje dużą wygodę nawet w niedalekiej podróży. Loty w obrębie państwa nie są drogie. Jest dużo ofert, które trzeba wcześniej zarezerwować ale koszty takich lotów są o wiele tańsze niż podróż samochodem, pociągiem itp. Ceny takich okazyjnych lotów wahają się miedzy np 20-60 zł w obie strony. Jest to idealna alternatywa do podróży na jeden/dwa dni bez długiego męczącego i często drogiego transportu.
Najwięcej pasażerów w ciągu roku obsługuje Lotnisko Chopina w Warszawie. Jest to największe i nowoczesne lotnisko. Oferuje też loty do np Wrocławia, Radomia, Poznania, Gdańska. Lotnisko w Gdańsku również cieszy się popularnością oraz dużą ofertą lotów. Jego położenie jest atutem. Z Gdańska można swobodnie dojechać w inne miejscowości nadmorskie. Samo trójmiasto gdańskie przyciąga do siebie turystów. Gdańsk, Gdynia jak również Sopot to zjawiskowe miejsca więc ludzie chętnie je odwiedzają. Loty z Gdańska cieszą się popularnością. Cenowo też wypadają dobrze. Również są okazje na loty bardzo tanie. Żeby zdobyć bilet na taką podróż trzeba przed sezonem obserwować oferty lotów, gdyż pojawiają się one dużo wcześniej.
Transport lotniczy rozwija się prężnie cały czas, przez to można liczyć na więcej okazji tanich lotów. Za kilka lat stanie się on jeszcze bardziej popularniejszy i najbardziej opłacalny.